Hoover HWP 610AMBC kaina
Hoover HWP 610AMBC kaina
Hoover | HWP610AMBC/1-S | Skalbimo mašina | Energy efficiency class A | Front lo.. |
|
533.50 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
533.50 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Hoover HWP 610AMBC/1-STik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
559.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hoover | HWP610AMBC/1-S | Skalbimo mašina | Energy efficiency class A | Front lo.. |
|
533.50 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
533.50 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Skalbimo mašina Hoover HWP 610AMBC/1-S | HO10071 |
|
533.60 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
533.60 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbimo mašina Hoover HWP 610AMBC/1-SYra sandėlyje. |
|
559.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
559.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Hoover HWP 610AMBC/1-STik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
559.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 03:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 8059019002231 |
| Gamintojo kodas | hwp 610ambc/1-s |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 51kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.51kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 5100l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1600aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 239min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 66kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 51l |
| Ekrano tipas | led |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | antialerginė programa, mix & wash (all in one), greitos programos 14/30/44 min., Švelnus gręžimas |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, atidėto skalbimo funkcija, laikmatis, išmanusis įrenginys |
| Rodyti daugiau | |































