Hoover H5WPB4 27BC8 kaina
Hoover H5WPB4 27BC8 kaina
Skalbimo mašina Hoover H5WPB4 27BC8/1-S, 7 kg, balta sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
359.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
359.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbimo mašina Hoover H5WPB4 27BC8/1-S, 7 kg, balta sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
359.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
359.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 19:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 8059019076805 |
| Gamintojo kodas | h5wpb4 27bc8/1-s |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 36kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.36kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | 4100l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 208min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45cm |
| Svoris | 59kg |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |











































