Šaldytuvas Hisense RB329N4ACE kaina
Šaldytuvas Hisense RB329N4ACE kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB329N4ACEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
377.38 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hisense, 255 L, aukštis 180 cm, pilkas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
419.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Hisense RB329N4ACE šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 61.67 eur/mėn |
|
369.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
369.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB329N4ACEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
369.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
369.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB329N4ACEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
377.38 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
377.38 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB329N4ACEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
377.38 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB329N4ACEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
377.38 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas Hisense RB329N4ACE |
|
384.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
384.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Hisense, 255 L, aukštis 180 cm, pilkas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
419.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 08:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727063489 |
| Gamintojo kodas | rb329n4ace |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 215kwh |
| Bendra talpa | 255l |
| Šaldytuvo talpa | 188l |
| Šaldiklio talpa | 67l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 4kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, multiairflow, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 179.7cm |
| Gylis | 56.3cm |
| Svoris | 55kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | multi airflow, totalnofrost |
| STAR klasė | 4 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



























