Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMP1 kaina
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMP1 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (24)
Hisense H20MOMP1 Veidrodis Mikrobangų krosnelė be papildomų funkcijų Stalviršis .. |
|
85.41 €
|
Išparduotafrog.lt |
Hisense H20MOMP1H Veidrodis Mikrobangų krosnelė be papildomų funkcijų Stalviršis.. |
|
85.99 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
Hisense H20MOMP1H veidrodinis solo mikrobangų krosnelės stalviršis 20 L 700 W |
|
96.26 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Kainų kitimo istorija - Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMP1

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMP1
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 3838782613456 |
| Gamintojo kodas | 740362 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.1cm |
| Plotis | 45.1cm |
| Gylis | 34.3cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |



























