Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOWS4 kaina
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOWS4 kaina
HISENSE H20MOWS4 MikrobanginėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
74.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
74.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Hisense Prekė - H20MOWS4 |
|
89.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
89.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-01 01:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 3838782612190 |
| Gamintojo kodas | 740317 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.1cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Gylis | 32.6cm |
| Svoris | 10.2kg |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 255cm |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | lengvas valymas |
| Rodyti daugiau | |




































