Mikrobangų krosnelė HISENSE H20MOWP1 kaina
Mikrobangų krosnelė HISENSE H20MOWP1 kaina
Mikrobangų krosnelė HISENSE H20MOWP1Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.99 € |
|
59.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
59.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Hisense Prekė - H20MOWP1 |
|
69.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
69.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Hisense H20MOWP1Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
70.92 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOWP1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 94.9 € |
|
71.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė HISENSE H20MOWP1Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.99 € |
|
59.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
59.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Hisense H20MOWP1 mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
59.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
HISENSE H20MOWP1 MikrobanginėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
60.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
60.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOWP1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
69.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
69.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOWP1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
69.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
69.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Hisense Prekė - H20MOWP1 |
|
69.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
69.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Hisense H20MOWP1Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
70.92 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOWP1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 94.9 € |
|
71.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOWP1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 94.9 € |
|
71.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hisense H20MOWP1 Baltas Solo mikrobangų krosnelė, stalviršinė, 20 l, 700 W |
|
77.02 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
77.02 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 18:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 3838782612138 |
| Gamintojo kodas | 740290 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26cm |
| Plotis | 46cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 11kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | durų atidarymo mygtukas; paprastas mechaninis valdymas; 700 w galia. |
| Rodyti daugiau | |
































