Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOBP1 kaina
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOBP1 kaina
Hisense H20MOBP1H mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
69.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
69.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
HISENSE H20MOBP1 MikrobanginėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
74.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
74.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 13:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 3838782611438 |
| Gamintojo kodas | 740290 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.1cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Gylis | 32.6cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 255cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | atitirpinimas pagal svorį ir laiką; 35 min. laikmatis |
| Rodyti daugiau | |






































