Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMBS4HG kaina
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMBS4HG kaina
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMBS4HGKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.9 € |
|
100.26 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hisense H20MOMBS4HGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.0 € |
|
100.43 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hisense, 20 L, 700 W, veidrodinė/juoda - Mikrobangų krosnelė |
|
89.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
89.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Hisense H20MOMBS4HG mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.83 eur/mėn |
|
98.30 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMBS4HGPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
98.30 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
98.30 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMBS4HGIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
100.26 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
100.26 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMBS4HGKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.9 € |
|
100.26 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMBS4HGKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.9 € |
|
100.26 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hisense H20MOMBS4HGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.0 € |
|
100.43 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Hisense |
|
106.10 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
106.10 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 3838782679902 |
| Gamintojo kodas | h20mombs4hg |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.1cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Gylis | 32.6cm |
| Svoris | 10.2kg |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 800w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | metalas |
| Konvekcija | - |
| Rodyti daugiau | |



















