Gartraukis Gorenje WHC629E4X kaina
Gartraukis Gorenje WHC629E4X kaina
Montuojamas prie sienos gartraukis GORENJE WHC629E4XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145 € |
|
99.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Garų surinktuvas GORENJE WHC629E4XLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
127.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Montuojamas prie sienos gartraukis GORENJE WHC629E4XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145 € |
|
99.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Montuojamas prie sienos gartraukis Gorenje WHC629E4XPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
99.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
99.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Gorenje WHC629E4X gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 17.79 eur/mėn |
|
106.72 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Montuojamas prie sienos gartraukis Gorenje WHC629E4XIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
120.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
120.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Garų surinktuvas GORENJE WHC629E4XLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
127.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis Gorenje WHC629E4XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 164.0 € |
|
136.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
136.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 08:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 3838782523991 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 38.2kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 18.3 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | c |
| Apšvietimo efektyvumas | 59lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 89.5 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 242m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 450m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Apšvietimas | 1 |
| Aukštis | 16.6cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Svoris | 6.6kg |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |






































