Gartraukis Gorenje TH64E3SGB kaina
Gartraukis Gorenje TH64E3SGB kaina
Gartraukis Virtuvės gaubtas - Gorenje TH64E3SGB 350 m³/h Nerūdijančio plieno 67 ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129.0 € |
|
111.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Prekė su pažeista pakuote. Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E3SGB, nerūdijanč..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.9 € Daugiau |
|
116.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
116.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Garų surinktuvas GORENJE TH64E3SGBLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
126.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gorenje TH64E3SGB montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.38 eur/mėn |
|
110.27 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Virtuvės gaubtas - Gorenje TH64E3SGB 350 m³/h Nerūdijančio plieno 67 ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129.0 € |
|
111.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E3SGB |
|
111.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
111.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Prekė su pažeista pakuote. Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E3SGB, nerūdijanč..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.9 € Daugiau |
|
116.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
116.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Prekė su pažeista pakuote. Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E3SGB, nerūdijanč..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.9 € Daugiau |
|
116.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
116.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Gorenje TH64E3SGBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
123.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
123.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Gorenje TH64E3SGBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
123.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
123.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Garų surinktuvas GORENJE TH64E3SGBLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
126.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Virtuvės gaubtas - Gorenje TH64E3SGB 350 m³/h Nerūdijančio plieno 67 dB |
|
146.09 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Gorenje 735444 |
|
154.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
154.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 13:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 3838782388477 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gorenje |
| Energijos sunaudojimas per metus | 49kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 180m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 350m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.46w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | stiklas, lakuotas plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | anglies |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 30.6cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 17cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 7kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Savybės | led apšvietimas |
| Rodyti daugiau | |


































