Gartraukis GORENJE TH62E3X kaina
Gartraukis GORENJE TH62E3X kaina
Įmontuojamas gartraukis Gorenje Essential Line TH62E3X, plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
87.71 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
87.71 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis Gorenje TH62E3XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.0 € |
|
87.75 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis GORENJE TH62E3XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
88.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gorenje TH62E3X montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.36 eur/mėn |
|
83.56 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Gorenje TH62E3XPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
83.56 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
83.56 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Gorenje TH62E3X gartraukis Įmontuojama Nerūdijančiojo plieno 350 m³/h C |
|
85.29 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje Essential Line TH62E3X, plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
87.71 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
87.71 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis Gorenje TH62E3XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.0 € |
|
87.75 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje TH62E3X gartraukis Įmontuojamas Nerūdijančio plieno 350 m³/h C |
|
87.82 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje Essential Line TH62E3X, plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
88.09 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
88.09 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis GORENJE TH62E3XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
88.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Gorenje TH62E3XIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
88.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
88.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Hood GORENJE TH62E3X |
|
93.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
93.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Telescopic hood TH62E3X |
|
94.12 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
94.12 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje TH62E3X integruojama gartraukis Nerūdijančio plieno 350 m³/h C |
|
94.50 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Gorenje TH62E3X cooker hood Built-in Stainless steel 350 m³/h C |
|
115.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
115.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje TH62E3X gartraukis Įmontuojama Nerūdijančiojo plieno 350 m³/h C |
|
120.92 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 06:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 3838782388415 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | th62e3x |
| Energijos sunaudojimas per metus | 48.4kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 350m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 180m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 17cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.6cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 6.8kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |










































