Gartraukis GORENJE TH62E3X цена
Gartraukis GORENJE TH62E3X цена
Įmontuojamas gartraukis Gorenje Essential Line TH62E3X, plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
88.45 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis GORENJE TH62E3XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
88.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Gartraukis Gorenje TH62E3XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.0 € |
|
89.28 €*
|
B магазин pigu.lt |
Garų surinktuvas GORENJE TH62E3X SilverLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
102.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gorenje TH62E3X montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.63 eur/mėn |
|
87.75 €
|
B магазин rde.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje Essential Line TH62E3X, plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
88.45 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Hood GORENJE TH62E3X |
|
88.45 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
88.45 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje Essential Line TH62E3X, plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
88.45 €*
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis GORENJE TH62E3XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
88.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Gartraukis Gorenje TH62E3XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.0 € |
|
89.28 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Gorenje TH62E3XPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
92.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
92.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Telescopic hood TH62E3X |
|
94.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
94.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gorenje TH62E3X gartraukis Įmontuojama Nerūdijančiojo plieno 350 m³/h C |
|
95.63 €
|
B магазин baitera.lt |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Gorenje TH62E3XIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
95.78 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
95.78 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Garų surinktuvas GORENJE TH62E3X SilverLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
102.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-28 06:33
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 3838782388415 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | th62e3x |
| Energijos sunaudojimas per metus | 48.4kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 350m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 180m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 17cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.6cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 6.8kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |









































