Gartraukis Gorenje TH60E3B цена
Gartraukis Gorenje TH60E3B цена
Įmontuojamas gartraukis GORENJE TH60E3BKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € |
|
80.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Gartraukis Gorenje TH60E3B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.9 € |
|
81.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Gorenje TH60E3BTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
91.12 €
|
B магазин pigu.lt |
GORENJE TH60E3B Gartraukis |
|
80.44 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
80.44 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Gorenje TH60E3B montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.04 eur/mėn |
|
80.44 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis Gorenje TH60E3BPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
80.44 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
80.44 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gartraukis Gaubtas GORENJE TH60E3B |
|
80.44 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
80.44 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis GORENJE TH60E3BKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € |
|
80.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Gartraukis Gorenje TH60E3B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.9 € |
|
81.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Gorenje TH60E3B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.9 € |
|
81.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gartraukis Gorenje TH60E3BTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
91.12 €
|
B магазин pigu.lt |
TH60E3B telescopic hob |
|
95.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
95.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Garų surinktuvas GORENJE TH60E3BLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
102.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gartraukis Gorenje TH60E3BIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
102.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
102.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 01:16
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 383878238842 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 48.4kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 23.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 54 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 180m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 350m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 67db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.4w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 180m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | lakuotas plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | plaunamas |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 170cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.6cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 15mm |
| Matmenys | 600 x 170 x 306mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras; anglies filtro kodas: h10883187 |
| Показать больше | |

































