Gartraukis GORENJE TH62E4BG цена
Gartraukis GORENJE TH62E4BG цена
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4BG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.9 € |
|
103.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Gorenje TH62E4BGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.0 € |
|
120.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gorenje TH62E4BG montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.93 eur/mėn |
|
99.30 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
99.30 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4BGPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
99.30 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
99.30 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4BG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.9 € |
|
103.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4BG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.9 € |
|
103.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4BGIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
113.00 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
113.00 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Gorenje TH62E4BG Semi built-in (pull out) Black 450 m³/h |
|
116.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
116.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Gorenje TH62E4BGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.0 € |
|
120.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Gorenje Kapotas DEGA TH62E4BG |
|
120.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
120.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 01:16
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 3838782388453 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gorenje |
| Energijos sunaudojimas per metus | 64.8kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 190m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 450m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | stiklas, lakuotas plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 17cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.6cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 7.1kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | teleskopinis (ištraukiamas) gartraukis; plaunamas filtras; slider valdymas; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Показать больше | |










































