Gartraukis Gorenje TH62E4X цена
Gartraukis Gorenje TH62E4X цена
Gartraukis Gorenje TH62E4XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.49 € |
|
103.59 €*
|
B магазин pigu.lt |
Garų surinktuvas GORENJE TH62E4XLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
111.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4X, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.9 € |
|
103.59 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH62E4X, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.9 € |
|
103.59 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gorenje TH62E4X montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 10.36 eur/mėn |
|
103.59 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis Gorenje TH62E4XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.49 € |
|
103.59 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Gorenje OKAP TELESKOPOWY TH62E4X |
|
103.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
103.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Garų surinktuvas GORENJE TH62E4XLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
111.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
TH62E4X telescopic hood |
|
113.66 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
113.66 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gorenje TH62E4X cooker hood Stainless steel 450 m³/h C |
|
135.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
135.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gorenje Th62e4x |
|
139.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
139.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 05:10
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 3838782388446 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | th62e4x |
| Energijos sunaudojimas per metus | 64.8kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 450m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 17cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.6cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras |
| Показать больше | |



































