Gartraukis Gorenje WHC629E4W kaina
Gartraukis Gorenje WHC629E4W kaina
Gartraukis Gorenje WHC629E4WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.0 € |
|
99.22 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis GORENJE WHC629E4WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 159 € |
|
99.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje WHC629E4W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.9 € |
|
93.75 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje WHC629E4W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.9 € |
|
93.75 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Montuojamas prie sienos gartraukis Gorenje WHC629E4WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
93.75 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
93.75 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis Hood GORENJE WHC629E4W |
|
93.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
93.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Baltas gartraukis Gorenje WHC629E4WYra sandėlyje. |
|
95.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
95.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gorenje WHC629E4W gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.53 eur/mėn |
|
95.29 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Gorenje WHC629E4W |
|
97.28 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
97.28 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Gartraukis Gorenje WHC629E4WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.0 € |
|
99.22 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis GORENJE WHC629E4WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 159 € |
|
99.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Gorenje WHC629E4W | GO020313 |
|
105.30 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
105.30 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Garų surinktuvas GORENJE WHC629E4XLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
126.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Montuojamas prie sienos gartraukis Gorenje WHC629E4WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
126.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
126.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 18:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 3838782524004 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 38.2kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | c |
| Apšvietimo efektyvumas | 59lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 242m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Tipas | montuojami prie sienos |
| Recirkuliacija | yra |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Valdymas | mygtukinis |
| Aukštis | 16.6cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45cm |
| Svoris | 6.39kg |
| Rodyti daugiau | |



































