Gartraukis GORENJE TH64E4BG kaina
Gartraukis GORENJE TH64E4BG kaina
Gorenje TH64E4BGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145.0 € |
|
128.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis GORENJE TH64E4BGKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E4BG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.9 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gorenje TH64E4BG montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.48 eur/mėn |
|
114.79 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Gorenje Kapotas DEGA TH64E4BG |
|
114.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
114.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
TH64E4BG telescopic hood |
|
127.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
127.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje TH64E4BGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145.0 € |
|
128.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis GORENJE TH64E4BGKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E4BG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.9 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E4BG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.9 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E4BGPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
129.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
129.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Garų surinktuvas GORENJE TH64E4BGLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
160.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E4BGIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
160.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
160.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gorenje Th64e4bg |
|
172.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
172.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 22:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 3838782388484 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gorenje |
| Energijos sunaudojimas per metus | 63.6kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 190m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 450m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.46w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | lakuotas plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | anglies |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 30.6cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 17cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 7.1kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Rodyti daugiau | |



































