Gartraukis GORENJE WHI649EB kaina
Gartraukis GORENJE WHI649EB kaina
Gartraukis Gorenje WHI649EBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
175.68 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
175.68 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis Gorenje G400 WHI649EB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 231.9 € |
|
175.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Montuojamas prie sienos gartraukis GORENJE WHI649EBKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259 € |
|
179.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Montuojamas prie sienos gartraukis Gorenje WHI649EBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
175.68 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
175.68 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Gorenje WHI649EB gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 29.28 eur/mėn |
|
175.68 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
175.68 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis Gorenje WHI649EBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
175.68 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
175.68 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis Gorenje G400 WHI649EB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 231.9 € |
|
175.68 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gartraukis Gorenje G400 WHI649EB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 231.9 € |
|
175.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Hood GORENJE WHI649EB |
|
175.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
175.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Montuojamas prie sienos gartraukis GORENJE WHI649EBKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259 € |
|
179.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Montuojamas prie sienos gartraukis Gorenje WHI649EBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
180.95 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
180.95 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 12:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 3838782389511 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | whi649eb |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 608m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Darbo greičiai | 3 |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis, plaunamas |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 3.8cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 33.5cm |
| Valdymas | sensorinis, mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |






























