Gartraukis GORENJE WHI649EXBG kaina
Gartraukis GORENJE WHI649EXBG kaina
Garų surinktuvas GORENJE 041110000223Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
173.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gorenje WHI649EXBGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 195.0 € |
|
175.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Gorenje Essential Line WHI649EXBG, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 242.9 € |
|
181.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hood WHI649EXBG |
|
165.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
165.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje WHI649EXBG range hood Wall-mounted Silver, Stainless steel 608 m/h |
|
165.69 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Gorenje WHI649EXBG gartraukis Tvirtinamas prie sienos Sidabras, Nerūdijančiojo p.. |
|
165.77 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Prie sienos montuojamas garų surinktuvas GORENJE WHI649EXBG |
|
165.93 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
165.93 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gorenje WHI649EXBG gartraukis, montuojamas ant sienos, sidabro spalvos, nerūdija..Daugiau |
|
168.53 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Gorenje WHI649EXBG gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 28.55 eur/mėn |
|
171.31 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
171.31 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Garų surinktuvas GORENJE 041110000223Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
173.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gorenje WHI649EXBGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 195.0 € |
|
175.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Gorenje Essential Line WHI649EXBG, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 242.9 € |
|
181.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Gorenje Essential Line WHI649EXBG, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 242.9 € |
|
181.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje WHI649EXBG gartraukis, pakabinamas, sidabrinis, nerūdijantis plienas 608.. |
|
190.05 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Viryklės gaubtas - Gorenje WHI649EXBG 608 m³/h, 3 Greičiai, Jutiklinis Valdymas,.. |
|
194.29 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Gorenje WHI649EXBG cooker hood Wall-mounted Silver, Stainless steel 608 m³/h B |
|
197.44 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
197.44 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje Whi649exbg Sieninis Gartraukis |
|
245.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
245.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 18:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 3838782389566 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | whi649exbg |
| Energijos sunaudojimas per metus | 59.2kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 367m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 608m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.63w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 374m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, stiklas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 3.8cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 33.5cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 12.5kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras, led apšvietimas |
| Rodyti daugiau | |











































