Gartraukis GORENJE TH64E4BG цена
Gartraukis GORENJE TH64E4BG цена
Gorenje TH64E4BGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145.0 € |
|
128.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis GORENJE TH64E4BGKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189 € |
|
129.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E4BG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.9 € |
|
129.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Gorenje Kapotas DEGA TH64E4BG |
|
113.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
113.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gorenje TH64E4BG montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.40 eur/mėn |
|
113.99 €
|
B магазин rde.lt |
TH64E4BG telescopic hood |
|
127.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
127.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gorenje TH64E4BGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 145.0 € |
|
128.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis GORENJE TH64E4BGKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189 € |
|
129.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E4BG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.9 € |
|
129.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E4BG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.9 € |
|
129.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E4BGPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
129.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
129.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Garų surinktuvas GORENJE TH64E4BGLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
160.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Gorenje TH64E4BGIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
160.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
160.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gorenje Th64e4bg |
|
173.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
173.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 01:22
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 3838782388484 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gorenje |
| Energijos sunaudojimas per metus | 63.6kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 190m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 450m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.46w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | lakuotas plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | anglies |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 30.6cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 17cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 7.1kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Показать больше | |



































