Gorenje SVC216FGD kaina
Gorenje SVC216FGD kaina
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FGD, 2000 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.9 € |
|
87.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FGDTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
87.98 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje SVC216FGD szary |
|
87.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
87.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FGD, 2000 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.9 € |
|
87.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FGD, 2000 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.9 € |
|
87.98 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FGDTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
87.98 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys Gorenje SVC216FGD |
|
87.98 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
87.98 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gorenje SVC216FGD szary SVC216FGD |
|
91.82 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
91.82 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FGDYra sandėlyje. |
|
109.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
109.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FGD |
|
113.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
113.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 12:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 3838782402654 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 11.8cm |
| Plotis | 26cm |
| Gylis | 17cm |
| Svoris | 2.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | -l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | universalus antgalis |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | led apšvietimas ant grindų antgalio |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus įtampa | 21.6v |
| Akumuliatoriaus talpa | 2000mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Įkrovimo laikas | -min |
| Veikimo laikas | 60min |
| Savybės | rankinis dulkių siurblys |
| Rodyti daugiau | |





































