Gorenje SVC216FMLW kaina
Gorenje SVC216FMLW kaina
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FMLW, 2000 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.9 € |
|
101.59 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FMLWTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
101.59 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje SVC216FMLW szary |
|
101.57 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
101.57 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FMLW, 2000 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.9 € |
|
101.59 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FMLW, 2000 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.9 € |
|
101.59 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje SVC216FMLW dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 10.16 eur/mėn |
|
101.59 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FMLWTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
101.59 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys Gorenje SVC216FMLW |
|
101.59 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
101.59 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gorenje SVC216FMLW Dulkių siurblys su šluota Baterija Sausa HEPA 0,5 L 135 W Juo.. |
|
106.65 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Gorenje SVC216FMLW szary SVC216FMLW |
|
107.20 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
107.20 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Dulkių siurblys Gorenje SVC216FMLWVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
110.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Dulkių siurblys GORENJE SVC216FMLW |
|
118.69 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
118.69 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys šluota GORENJE SVC216FMLWLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
126.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dulkių siurblys Gorenje SVC216FMLWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
139.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
139.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dulkių siurblys Gorenje SVC216FMLWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
179.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
179.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gorenje SVC216FMLW |
|
192.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
192.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 06:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 3838782419638 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 111cm |
| Plotis | 25cm |
| Gylis | 22cm |
| Svoris | 2.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.5l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Įkrovimo laikas | -min |
| Savybės | rankinis dulkių siurblys |
| Rodyti daugiau | |














































