Gorenje SVC216FMLW цена
Gorenje SVC216FMLW цена
Dulkių siurblys šluota GORENJE SVC216FMLWLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
126.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FMLWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.0 € |
|
126.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys Gorenje SVC216FMLW |
|
108.27 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
108.27 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dulkių siurblys Gorenje SVC216FMLWVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
110.00 €
|
B магазин 24take.lt |
Gorenje SVC216FMLW dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.88 eur/mėn |
|
113.30 €
|
B магазин rde.lt |
Dulkių siurblys GORENJE SVC216FMLW |
|
118.69 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
118.69 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gorenje SVC216FMLW Dulkių siurblys su šluota Baterija Sausa HEPA 0,5 L 135 W Juo.. |
|
123.59 €
|
B магазин baitera.lt |
Dulkių siurblys šluota GORENJE SVC216FMLWLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
126.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dulkių siurblys Gorenje SVC216FMLWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
126.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
126.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FMLWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.0 € |
|
126.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys Gorenje SVC216FMLWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
139.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
139.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gorenje SVC216FMLW |
|
192.10 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
192.10 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 13:37
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Ручные пылесосы |
| Продукт код | 3838782419638 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 111cm |
| Plotis | 25cm |
| Gylis | 22cm |
| Svoris | 2.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.5l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Įkrovimo laikas | -min |
| Savybės | rankinis dulkių siurblys |
| Показать больше | |














































