Gorenje VCEA23GLR kaina
Gorenje VCEA23GLR kaina
Dulkių siurblys Gorenje VCEA23GLRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.6 € |
|
83.85 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA23GLR |
|
81.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
81.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA23GLRVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
82.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA23GLRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.6 € |
|
83.85 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje VCEA23GLR dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.39 eur/mėn |
|
83.85 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dulkių siurblys GORENJE VCEA23GLR |
|
87.62 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
87.62 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA23GLR |
|
97.16 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
97.16 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA23GLRYra sandėlyje. |
|
98.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
98.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys GORENJE VCEA23GLRPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
101.08 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
101.08 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA23GLR | AE391Daugiau |
|
105.15 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
105.15 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys GORENJE VCEA23GLRIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
129.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
129.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 18:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 3838782142161 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 700w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Vamzdis | metalinis |
| Energijos efektyvumo klasė | a |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | a |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 27.2cm |
| Plotis | 43.4cm |
| Gylis | 28.9cm |
| Svoris | 5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | universalus antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Kita informacija | teleskopinis metalinis vamzdis; universalus grindų antgalis |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Laido ilgis | 1m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |










































