Gorenje VCEA28GLBK kaina
Gorenje VCEA28GLBK kaina
Dulkių siurblys Gorenje VCEA28GLBK, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 108.9 € |
|
83.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA28GLBKTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
104.20 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje VCEA28GLBK dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.14 eur/mėn |
|
81.40 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA28GLBK |
|
81.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
81.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA28GLBK, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 108.9 € |
|
83.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA28GLBK, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 108.9 € |
|
83.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA28GLBKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
83.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
83.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dulkių siurblys GORENJE VCEA28GLBK |
|
86.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
86.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje VCEA28GLBK czarny |
|
92.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
92.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje VCEA28GLBK, Black VCEA28GLBK |
|
94.66 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
94.66 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA28GLBKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
101.08 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
101.08 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA28GLBKTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
104.20 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje VCEA28GLBK |
|
141.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
141.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 18:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 3838782142178 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 700w |
| Įsiurbimo galia | 210w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 27.2cm |
| Plotis | 43.4cm |
| Gylis | 28.9cm |
| Svoris | 5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | antgalis gyvūnų plaukams, antgalis dulkėms |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Kita informacija | gorenje g-force lite serijos dulkių siurblys; universalus grindų antgalis; teleskopinis metalinis vamzdis |
| Guminiai ratukai | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Konstrukcija | 3 ratukai |
| Laido ilgis | 7m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |






































