Dulkių siurblys Gorenje VCEA11CXWII kaina
Dulkių siurblys Gorenje VCEA11CXWII kaina
Gorenje VCEA11CXWIIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 56.1 € |
|
50.19 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
50.19 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys GORENJE VCEA11CXWIIKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.99 € |
|
54.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
54.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA11CXWII, 750 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 73.9 € |
|
50.19 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gorenje VCEA11CXWIIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 56.1 € |
|
50.19 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
50.19 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys Vacuum Cleaner Gorenje VCEA11CXWII |
|
50.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
50.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA11CXWII, 750 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 73.9 € |
|
50.19 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje | Vacuum cleaner | VCEA11CXWII | Bagged | 750 W | Operating radius 15 m .. |
|
51.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
51.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje | Vacuum cleaner | VCEA11CXWII | Bagged | 750 W | Operating radius 15 m .. |
|
51.79 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Gorenje VCEA11CXWII dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
51.91 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA11CXWIIVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
53.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Dulkių siurblys GORENJE VCEA11CXWIIKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 79.99 € |
|
54.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
54.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA11CXWII, 750 W |
|
55.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
55.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Gorenje | Vacuum cleaner | VCEA11CXWII | Bagged | 750 W | Operating radius 15 m .. |
|
55.34 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
55.34 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Gorenje | Vacuum cleaner | VCEA11CXWII | Bagged | 750 W | Operating radius 15 m .. |
|
55.62 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Gorenje | Vacuum cleaner | VCEA11CXWII | Bagged | 750 W | Operating radius 15 m .. |
|
55.77 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
55.77 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gorenje | Vacuum cleaner | VCEA11CXWII | Bagged | 750 W | Operating radius 15 m ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
56.14 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
56.14 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Gorenje | Vacuum cleaner | VCEA11CXWII | Bagged | 750 W | Operating radius 15 m ..Daugiau |
|
56.64 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Dulkių siurblys Gorenje VCEA11CXWII Bagged, galia 750 W, Dust capacity 2 L, White |
|
56.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Gorenje VCEA11CXWII, White/Black VCEA11CXWII |
|
57.47 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
57.47 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gorenje | Vacuum cleaner | VCEA11CXWII | Bagged | 750 W | Operating radius 15 m .. |
|
57.62 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Gorenje | Vacuum cleaner | VCEA11CXWII | Bagged | 750 W | Operating radius 15 m .. |
|
58.67 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gorenje VCEA11CXWII 2 L Cylinder vacuum Dry 750 W Dust bag |
|
58.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
58.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje | Vacuum cleaner | VCEA11CXWII | Bagged | Power 750 W | Dust capacity 2 .. |
|
59.98 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Gorenje | VCEA11CXWII | Vacuum cleaner | Bagged | Power 750 W | Dust capacity 2 .. |
|
60.85 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Dulkių siurblys Gorenje Vacuum cleaner VCEA11CXWII Bagged 750 W Operating r.. |
|
61.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gorenje VCEA11CXWII dulkių siurblys su maišeliu, 750W, 2l, baltasDaugiau |
|
61.99 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Gorenje | Vacuum cleaner | VCEA11CXWII | Bagged | 750 W | Operating radius 15 m ..Daugiau |
|
70.12 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 3838782089077 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 158w |
| Įsiurbimo galia | 158w |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Vamzdis | metalinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | c |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 26cm |
| Plotis | 26cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.3kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | 1 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 15m |
| Guminiai ratukai | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Konstrukcija | minkšti ratukai |
| Laido ilgis | 5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |



























































