Gorenje SVC144FBK kaina
Gorenje SVC144FBK kaina
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC144FBKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.0 € |
|
81.19 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys šluota Gorenje Vacuum cleaner SVC144FBK Handstick 2in1 Hands.. |
|
88.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gorenje _305535 Acer Nitro 5 (NH.Q2QEP.001) - 120GB M.2 + 1TB HDD | 16GB dulkių ..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.67 eur/mėn |
|
75.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC144FBKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.0 € |
|
81.19 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys Gorenje SVC144FBK |
|
81.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
81.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje SVC144FBK Stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 0.6 L Black |
|
86.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
86.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje | Vacuum cleaner | SVC144FBK | Handstick 2in1 | Handstick | - W | 14.4 V.. |
|
88.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Dulkių siurblys šluota Gorenje Vacuum cleaner SVC144FBK Handstick 2in1 Hands.. |
|
88.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dulkių siurblys Gorenje SVC144FBKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
88.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
88.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dulkių siurblys Gorenje SVC144FBKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
97.88 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
97.88 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gorenje SVC144FBK |
|
120.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
120.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 14:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 3838782029400 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 118cm |
| Plotis | 26cm |
| Gylis | 17cm |
| Svoris | 2.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.6l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | antgalis baldams, antgalis kilimams |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | veikimo trukmė: 38 min. Įkrovimo trukmė: 6 valandos. led apšvietimas. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Pagrindinis motorinis šepetys | + |
| Įkrovimo laikas | -min |
| Veikimo laikas | 50min |
| Savybės | rankinis dulkių siurblys |
| Rodyti daugiau | |































































