Gorenje SVC 216 FR kaina
Gorenje SVC 216 FR kaina
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FR, 2000 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.9 € |
|
119.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
119.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Gorenje SVC216FR, 2000 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.9 € |
|
136.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
136.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-24 00:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 3838942149672 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 118cm |
| Plotis | 26cm |
| Gylis | 17cm |
| Svoris | 2.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.6l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | unknownl |
| Antgaliai | turbo antgalis, antgalis plyšiams |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | 2-in-1 (rankinis arba vertikalus); flexiled apšvietimas ant šepetėlio; lengvai ištuštinamas dulkių konteineris; patogi laikymo padėtis |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Pagrindinis motorinis šepetys | + |
| Veikimo laikas | 60min |
| Savybės | rankinis dulkių siurblys |
| Rodyti daugiau | |

























































