Ранее сохранившийся предложения (55)
Gorenje | Vacuum cleaner | SVC216FR | Cordless operating | Handstick 2in1 | N/A .. |
|
99.60 €
|
распроданоpricemarket.lv |
Gorenje | Vacuum cleaner | SVC216FR | Cordless operating | Handstick 2in1 | N/A .. |
|
114.60 €
|
распроданоkilobaitas.lt |
Belaidis dulkių siurblys Gorenje SVC216FR | Įtampa 21,6 V, Li-ion baterija, veik.. |
|
115.69 €
|
распроданоskytech.lt |
Gorenje | Vacuum cleaner | SVC216FR | Cordless operating | Handstick 2in1 | N/A .. |
|
116.89 €
|
распроданоitwork.lt |
Dulkių siurblys šluota Gorenje Vacuum cleaner SVC216FR Cordless operating, Hands.. |
|
116.99 €
|
распроданоogmina.lt |
Gorenje | Vacuum cleaner | SVC216FR | Cordless operating | Handstick 2in1 | N/A .. |
|
121.90 €
|
распроданоpirkpc.lt |
Gorenje | Vacuum cleaner | SVC216FR | Cordless operating | Handstick 2in1 | N/A .. |
|
122.23 €
|
распроданоelektrika.lv |
Gorenje | Vacuum cleaner | SVC216FR | Cordless operating | Handstick 2in1 | N |
|
124.04 €
|
распроданоtrajektorija.lt |
Gorenje | Vacuum cleaner | SVC216FR | Cordless operating | Handstick 2in1 | N/A .. |
|
124.21 €
|
распроданоmaziausiakaina.lt |
Gorenje | Vacuum cleaner | SVC216FR | Cordless operating | Handstick 2in1 | N/A .. |
|
124.57 €
|
распроданоdigimart.lt |
Gorenje SVC216FR stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEP.. |
|
125.79 €
|
распроданоfortakas.lt |
Gorenje Vacuum cleaner SVC216FR Cordless operating, Handstick, 21.6 V, Operating.. |
|
127.70 €
|
распроданоsmartonly.eu |
Gorenje | Vacuum cleaner | SVC216FR | Cordless operating | Handstick 2in1 | N/A .. |
|
129.40 €
|
распроданоbaitukas.lt |
Gorenje dulkių siurblys SVC216FR Belaidis veikiantis Handstick 2in1 21.6 VN/AW V.. |
|
132.37 €
|
распроданоtoptech.lt |
Gorenje | Vacuum cleaner | SVC216FR | Cordless operating | Handstick 2in1 | N/A .. |
|
140.61 €
|
распроданоelectrobase.lt |
Dulkių siurblys GORENJE Vacuum cleaner SVC216FR Cordless operating, Handstick, 2.. |
|
148.03 €
|
распроданоevelatus.lt |
Gorenje Vacuum cleaner SVC216FR Cordless operating, Handstick 2in1, 21.6 V, Oper.. |
|
150.91 €
|
распроданоkmobiles.lt |
Gorenje Vacuum cleaner SVC216FR Cordless operating Handstick 2in1 N/A W 21.6 V O.. |
|
157.55 €
|
распроданоshopro.lt |
GORENJE Dulkių siurblys SVC216FR Belaidis veikimas, Rankinė, 21,6 V, Veikimo tru.. |
|
169.13 €
|
распроданоmarsietis.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2024-09-17 17:40
! Сообщить об ошибкеИстория цена изменений - Gorenje SVC 216 FR

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Gorenje SVC 216 FR
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Информация
| Марка | GORENJE |
| Категория | Ручные пылесосы |
| Продукт код | 3838942149672 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 118cm |
| Plotis | 26cm |
| Gylis | 17cm |
| Svoris | 2.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.6l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | unknownl |
| Antgaliai | turbo antgalis, antgalis plyšiams |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | 2-in-1 (rankinis arba vertikalus); flexiled apšvietimas ant šepetėlio; lengvai ištuštinamas dulkių konteineris; patogi laikymo padėtis |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Pagrindinis motorinis šepetys | + |
| Veikimo laikas | 60min |
| Savybės | rankinis dulkių siurblys |
| Показать больше Показать меньше | |























































