Šaldytuvas Gorenje RK14EPS4 kaina
Šaldytuvas Gorenje RK14EPS4 kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Gorenje RK14EPS4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 281 € |
|
209.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gorenje RK14EPS4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 287.09 € |
|
219.83 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
219.83 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Gorenje RK14EPS4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 281 € |
|
208.89 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje RK14EPS4 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.89 eur/mėn |
|
208.89 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
208.89 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas Gorenje RK14EPS4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
208.89 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
208.89 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas Gorenje RK14EPS4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
209.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
209.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Gorenje RK14EPS4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 281 € |
|
209.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas Gorenje RK14EPS4Yra sandėlyje. |
|
219.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
219.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gorenje RK14EPS4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 287.09 € |
|
219.83 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
219.83 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Gorenje RK14EPS4 |
|
225.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
225.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gorenje RK14EPS4 Refrigerator, E, Free standing, Combi, Height 143 cm, Net Fridg.. |
|
229.00 €
|
Į parduotuvę intop.lt |
Šaldytuvas Gorenje RK14EPS4 |
|
230.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
230.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gorenje | Refrigerator | RK14EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
245.97 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
GORENJE RK14EPS4 |
|
249.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
249.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gorenje | Refrigerator | RK14EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
249.73 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Gorenje | Refrigerator | RK14EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
249.73 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gorenje | Refrigerator | RK14EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
250.45 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Gorenje | Refrigerator | RK14EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
258.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
258.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Gorenje | Refrigerator | RK14EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
261.62 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Gorenje | Refrigerator | RK14EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
265.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Šaldytuvas Gorenje Refrigerator RK14EPS4 Energy efficiency class E Free stan..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
269.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gorenje RK14EPS4 šaldytuvas-šaldiklis, 143cm, 175l, E klasė, sidabrinis |
|
269.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Gorenje Refrigerator RK14EPS4 Energy efficiency class E Free standing Combi Heig.. |
|
277.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
277.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas Gorenje RK14EPS4 laisvai pastatomas 175 l E Grey | RK14EPS4 | 3838782.. |
|
410.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 12:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 3838782677250 |
| Gamintojo kodas | rk14eps4 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 195kwh |
| Bendra talpa | 175l |
| Šaldytuvo talpa | 122l |
| Šaldiklio talpa | 53l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 8val. |
| Užšaldymo galia | 4.2kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 49.5cm |
| Aukštis | 143cm |
| Gylis | 56.2cm |
| Svoris | 41kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita | automatinis atitirpinimas šaldytuvo skyriuje |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Rodyti daugiau | |













































