Šaldytuvas Gorenje RK416EPS4 kaina
Šaldytuvas Gorenje RK416EPS4 kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Gorenje RK416EPS4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
264.79 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gorenje RK416EPS4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 323.99 € |
|
264.79 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
264.79 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Gorenje RK416EPS43 mėn. po 123 € |
|
369.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gorenje | | RK416EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Hei.. |
|
263.85 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Šaldytuvas Gorenje RK416EPS4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
264.79 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
264.79 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Gorenje RK416EPS4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
264.79 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Gorenje RK416EPS4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
264.79 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje RK416EPS4 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.48 eur/mėn |
|
264.79 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
264.79 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas Gorenje RK416EPS4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
264.79 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
264.79 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Gorenje RK416EPS4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 323.99 € |
|
264.79 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
264.79 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Gorenje RK416EPS4 |
|
265.35 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
265.35 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gorenje | Refrigerator | RK416EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
269.30 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Šaldytuvas GORENJE RK416EPS4Turime parduotuvėje Daugiau |
|
270.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Gorenje | Refrigerator | RK416EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
278.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
278.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje RK416EPS4 šaldytuvas-suodintuvas laisvai stovintis 230 l E Pilkas |
|
287.75 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Gorenje | Refrigerator | RK416EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
289.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
289.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje | Refrigerator | RK416EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
291.36 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Gorenje | Refrigerator | RK416EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
295.81 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gorenje | Refrigerator | RK416EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
296.66 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Gorenje RK416EPS4 fridge-freezer Freestanding 230 L E Grey |
|
306.07 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
306.07 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje | Refrigerator | RK416EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
309.89 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Šaldytuvas Gorenje Refrigerator RK416EPS4 Energy efficiency class E Free sta..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
318.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Gorenje RK416EPS43 mėn. po 123 € |
|
369.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gorenje | Refrigerator | RK416EPS4 | Energy efficiency class E | Free standing |.. |
|
369.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Gorenje šaldytuvas Rk416eps4 |
|
375.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
375.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Gorenje RK416EPS4 šaldytuvas-šaldiklis Laisvai pastatomas 230 L E Pilka |
|
393.28 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 14:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 3838782766541 |
| Gamintojo kodas | rk416eps4 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 210kwh |
| Bendra talpa | 230l |
| Šaldytuvo talpa | 159l |
| Šaldiklio talpa | 71l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 3.2kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55.4cm |
| Aukštis | 161.3cm |
| Gylis | 55.8cm |
| Svoris | 50kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 3 stiklinės lentynos |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |




















































