Šaldytuvas Gorenje RK58DPS4 kaina
Šaldytuvas Gorenje RK58DPS4 kaina
ŠALDYTUVAS RK58DPS4I GRJPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
299.60 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
299.60 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
ŠALDYTUVAS RK58DPS4I GRJIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
314.58 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
314.58 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Gorenje RK58DPS4IKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 382 € |
|
339.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
339.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Gorenje RK58DPS4IYra sandėlyje. |
|
339.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
339.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Gorenje RK58DPS4IKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 382 € |
|
339.41 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
339.41 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Gorenje RK58DPS4I |
|
339.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
339.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas Gorenje RK58DPS4I |
|
349.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
349.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 383878275229 |
| Gamintojo kodas | rk58dps4 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 168kwh |
| Bendra talpa | 269l |
| Šaldytuvo talpa | 198l |
| Šaldiklio talpa | 71l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 3.2kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | led apšvietimas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 55.7cm |
| Svoris | 53kg |
| Rodyti daugiau | |
























