Šaldytuvas Gorenje RK4182PS4 kaina
Šaldytuvas Gorenje RK4182PS4 kaina
Gorenje RK4182PS4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.0 € |
|
282.21 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
282.21 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas GORENJE RK4182PS4Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
323.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Gorenje RK4182PS43 mėn. po 126.33 € |
|
379.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Gorenje RK4182PS4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € |
|
282.21 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Gorenje RK4182PS4Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € |
|
282.21 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje RK4182PS4 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 47.04 eur/mėn |
|
282.21 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Gorenje RK4182PS4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
282.21 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
282.21 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Gorenje RK4182PS4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.0 € |
|
282.21 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
282.21 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Gorenje RK4182PS4 |
|
282.21 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
282.21 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gorenje | RK4182PS4 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Heig.. |
|
282.95 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Gorenje Refrigerator | RK4182PS4 | Energy efficiency class E | Free standing | C.. |
|
284.40 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Gorenje Refrigerator | RK4182PS4 | Energy efficiency class E | Free standing | C.. |
|
287.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
287.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje Refrigerator | RK4182PS4 | Energy efficiency class E | Free standing | C.. |
|
290.84 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
290.84 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Gorenje Refrigerator | RK4182PS4 | Energy efficiency class E | Free standing | C.. |
|
305.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Gorenje Refrigerator | RK4182PS4 | Energy efficiency class E | Free standing | C.. |
|
305.49 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gorenje Refrigerator | RK4182PS4 | Energy efficiency class E | Free standing | C.. |
|
306.36 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Šaldytuvas GORENJE RK4182PS4Turime parduotuvėje Daugiau |
|
310.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Gorenje Refrigerator | RK4182PS4 | Energy efficiency class E | Free standing | C.. |
|
320.03 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Šaldytuvas GORENJE RK4182PS4Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
323.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Gorenje RK4182PS4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
323.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
323.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Gorenje RK4182PS4 fridge-freezer Freestanding 269 L E Silver |
|
342.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
342.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas Gorenje RK4182PS43 mėn. po 126.33 € |
|
379.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gorenje šaldytuvas Rk4182ps4 |
|
380.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
380.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Gorenje Refrigerator | RK4182PS4 | Energy efficiency class E | Free standing | C.. |
|
389.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Gorenje RK4182PS4 šaldytuvas-šaldiklis Laisvai pastatomas 269 L E sidabrinis |
|
390.22 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 08:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 3838782408465 |
| Gamintojo kodas | rk4182ps4 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 210kwh |
| Bendra talpa | 269l |
| Šaldytuvo talpa | 198l |
| Šaldiklio talpa | 71l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18 / -24ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 3.2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 55.7cm |
| Svoris | 53kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | low frost |
| STAR klasė | - |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | 2-8 °c |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




















































