Garmin Epix 2 Pro kaina
Garmin Epix 2 Pro kaina
Išmanusis laikrodis Garmin Epix Pro 2, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
529.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Garmin epix Pro Gen 2 Slate Gray/Black 51mm.Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 840.0 € |
|
599.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garmin epix Pro (Gen 2) 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Tou..Daugiau |
|
476.05 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Garmin EPIX PRO 51mm – GPS-Multisport- | 010-02804-21 | 753759318277Daugiau |
|
480.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Garmin epix Pro (Gen 2) 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Tou.. |
|
486.70 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Išmanusis laikrodis Garmin Epix Pro (Gen 2) , Pilkos spalvos nerūdijančio plieno..Daugiau |
|
511.47 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
511.47 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Garmin Epix Pro 2 51mm Slate Gray 010-02804-21 išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 51.81 eur/mėn Daugiau |
|
518.12 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Išmanusis laikrodis Garmin epix Pro (Gen 2) BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
518.12 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
518.12 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Garmin epix Pro (Gen 2) 3.56 cm (1.4) AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Touc..Daugiau |
|
528.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
528.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garmin Epix Pro 2, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
529.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Garmin Epix Pro 2, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
529.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Garmin epix Pro (Gen 2) 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Tou..Daugiau |
|
530.88 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Išmanusis laikrodis Garmin epix Pro (Gen 2) BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
599.00 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
599.00 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garmin epix Pro Gen 2 Slate Gray/Black 51mm.Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 840.0 € |
|
599.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garmin epix Pro (Gen 2) 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Tou.. |
|
646.09 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Garmin epix Pro (Gen 2) 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Skaitmeninis 454 x 454 pikse.. |
|
656.25 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Garmin EPIX PRO 2 Sapphire išmanusis laikrodis, 42 mm, aukso/smėlio spalvosDaugiau |
|
720.00 €
|
Į parduotuvę eleme.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 05:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Garmin |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 753759318192 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.4 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 454 x 454 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 10 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | -mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 744val |
| Atmintis | 32000mb |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 5.1cm |
| Plotis | 5.1cm |
| Aukštis | 1.49cm |
| Kita informacija | led flashlight, Širdies ritmo matuoklis, ios ir android palaikymas, žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė, atstumo skaičiuoklė, miego sekimas, aktyvumo priminimai, pilno turinio pranešimų rodymas, pranešimų istorija, skambinančiojo vardo rodymas, įvairūs tr |
| Svoris | 98g |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, wi-fi, gps, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, jutiklinis ekranas |
| Rodyti daugiau | |


































































