Garmin Epix PRO 2 51mm kaina
Garmin Epix PRO 2 51mm kaina
Garmin Epix Pro 2 51mm Slate Gray 010-02804-21 išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 51.81 eur/mėn Daugiau |
|
518.12 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Išmanusis laikrodis Garmin epix Pro Gen 2 Slate Gray/Black 51mm.Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 840.0 € |
|
599.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Išmanusis laikrodis Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 51mmNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
741.88 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
741.88 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 51mmIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
756.72 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
756.72 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 17:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARMIN |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 753759318239 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.4 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 454 x 454 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 10 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | -mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 744val |
| Atmintis | -mb |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Riešo apimtis (cm) | 12.5 - 20.8 |
| Ilgis | 5.1cm |
| Plotis | 5.1cm |
| Aukštis | 1.49cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | charging cable x 1 |
| Kita informacija | safyrinis stiklas, titano rėmelis, 22 mm quickfit apyrankė, multi-band gnss, amoled su always-on režimu |
| Svoris | 88g |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, wi-fi, gps, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, jutiklinis ekranas |
| Rodyti daugiau | |












































