Garett Classy kaina
Garett Classy kaina
Išmanusis laikrodis Garett Classy gold steel |
|
62.10 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
62.10 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett Classy gold steel |
|
68.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
68.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett Classy, Auksinio plieno spalvos |
|
83.48 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
83.48 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 06:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARETT |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5904238483787 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.3 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano raiška | 360 x 360 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | metalas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 230mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 120val |
| Atmintis | 64mb |
| Išmaniosios funkcijos | aktyvumo priminimai, Žingsniamatis, Žadintuvas, sms ir skambučių pranešimai , Širdies ritmo matuoklis, laikmatis, nuotolinis kameros valdymas, "find my phone" funkcija, orai, nuotolinis muzikos valdymas, socialinių tinklų pranešimai, chronometras, deguonies kiekis kraujyje, sporto režimai, "find my watch" funkcija, moterų sveikatos stebėjimas |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 5.1cm |
| Plotis | 4.75cm |
| Aukštis | 1cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, išmanusis laikrodis |
| Kita informacija | bluetooth |
| Svoris | 61g |
| Jungtys | bluetooth |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |





























