Fitbit Charge 5 kaina
Fitbit Charge 5 kaina
194.22
€
Į parduotuvę Topocentras.lt
Dalintis
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (54)
Fitbit FitBit 5 Charge, Infinity Band, Moon White, Small | FB181ABWTS | 08100388.. |
|
102.15 €
|
Išparduotaenter24.eu |
Išmanioji apyrankė Fitbit Charge 5 Lunar White/Soft Gold (FB421GLWT)|FB421GLWT |
|
118.40 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Fitbit Activitytracker Charge 5 black Schwarz Bundle + white strap (FB421BKBK-EU.. |
|
119.66 €
|
Išparduotasoderus.lt |
Fitneso treniruoklis „Fitbit Charge 5“, GPS (palydovinis), AMOLED, jutiklinis ek.. |
|
127.40 €
|
Išparduotaintop.lt |
Išmanioji apyrankė Fitbit Charge 5, Platinos spalvos korpusas su mėlynos spalvos.. |
|
129.00 €
|
Išparduotabekredito.lt |
Išmanioji apyrankė Fitbit Charge 5 Bundle, Black/White FB421BKBK-EUBNDL |
|
129.00 €
|
Išparduotabigbox.lt |
Fitbit Charge 5 Gift Pack (26.43 mm, Stahl, Aluminium, One Size), Sportuhr + Sma.. |
|
141.25 €
|
Išparduotapiguperku.lt |
Fitbit Charge 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
145.99 €
|
Išparduotalazyhouse.lt |
Fitbit Fitness Tracker (EU Bundle) Charge 5 NFC, GPS (palydovinė), AMOLED, jutik.. |
|
146.00 €
|
Išparduotaderekis.lt |
Fitbit Charge 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
146.88 €
|
Išparduotaerno.lt |
Fitbit Charge 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
147.61 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Fitbit Charge 5 Fitness tracker GPS (satellite) AMOLED Touchscreen Activity moni.. |
|
148.29 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Fitbit Fitness Tracker (EU Bundle) Charge 5 NFC, GPS (satellite), AMOLED, Touchs.. |
|
149.03 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Fitbit Charge 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
149.04 €
|
Išparduotapenki.lt |
Išmanusis laikrodis Fitbit Charge 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED, To.. |
|
149.99 €
|
Išparduotaogmina.lt |
Fitbit Charge 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
153.29 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Fitbit Charge 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
155.35 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
Fitbit Charge 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
162.42 €
|
Išparduota1stop.lt |
Fitbit Charge 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
176.99 €
|
Išparduotaurmokaina.lt |
Išmanioji apyrankė Fitbit Charge 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED,Touc.. |
|
179.99 €
|
Išparduotaelektromarkt.lt |
Fitbit Charge 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
182.71 €
|
Išparduotaocpc.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-05-21 14:59
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Fitbit Charge 5

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Fitbit Charge 5
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | Fitbit |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 810038855868 |
| Tipas | išmanioji apyrankė |
| Ekrano dydis (coliais) | - |
| Ekrano tipas | pmoled |
| Ekrano raiška | 160 x 100 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Apyrankės tipas | plastikas |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| Suderinamumas | ios 7+, android 7.0+, mac os x 12.2 |
| Baterijos talpa (mAh) | 74mah |
| Baterijos naudojimo laikas iki | 7dienų |
| Išmaniosios funkcijos | fizinio aktyvumo stebėjimas, sudegintų kalorijų skaičiuoklė, vibracija, akselerometras, socialinių tinklų pranešimai, altimetras, orai, atstumo matuoklis |
| Pulsometras (HR) | + |
| Riešo apimtis | 14 - 22cm |
| Ilgis (cm) | 3.58cm |
| Plotis | 2.27cm |
| Aukštis | 1.25cm |
| Svoris | 26g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė, Įkroviklis |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |



















































