Gartraukis Elica MISSY LUX kaina
Gartraukis Elica MISSY LUX kaina
Gartraukis Elica MISSY LXIX/A/60, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120 € |
|
104.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
104.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis Elica MISSY LXIX/A/60, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120 € |
|
104.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
104.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 06:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283002777 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | missy lux ix/a/60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 57kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 9.2 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 16.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 66 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 165m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 395m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 49db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 37.4cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Rodyti daugiau | |













































