Gartraukis Elica ELITE14 LUX GRIX/A/50 kaina
Gartraukis Elica ELITE14 LUX GRIX/A/50 kaina
Įmontuojamas gartraukis Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/50Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
87.49 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elica ELITE14 LUX GRIX/A/50 Built-under Silver, Stainless steel 336 m³/h |
|
71.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
71.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gartraukis Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/50 |
|
71.90 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
71.90 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Elica ELITE 14 LUX GRIX/ A/ 50 montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.74 eur/mėn |
|
77.40 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/50Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
77.40 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
77.40 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/50 - PRF0037987B |
|
77.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
77.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elica ELITE14 LUX GRIX / A / 50 Įmontuojama Sidabrinė, Nerūdijančio plieno 336 m..Daugiau |
|
77.76 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Gartraukis Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/50Daugiau |
|
78.97 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
78.97 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/50Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
78.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
78.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/50 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
85.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
85.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Gartraukis ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/50Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
85.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Įmontuojamas gartraukis ELICA ELITE14 LUX GRIX/A/50, PRF0037987BYra sandėlyje. |
|
86.95 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
86.95 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/50Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
87.49 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/50 | ELITE14LUXDaugiau |
|
95.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
95.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Elica Prf0037987 |
|
100.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
100.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/50 |
|
109.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
109.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 16:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283002371 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | elite 14 lux grix/a/50 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 61.6kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 10.2 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 66 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 125m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 304m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 46db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | - |
| Apšvietimas | 2 x 28 |
| Aukštis | 18cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 43.5cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Susijusių prekių skaičius | 7 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





























































