Electrolux EW8WN261B kaina
Electrolux EW8WN261B kaina
Skalbyklė su džiovinimu Electrolux EW8WN261BNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
709.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
709.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Skalbimo mašina su džiovinimo ir garų funkcijomis Electrolux EW8WN261B |
|
759.00 €
|
Į parduotuvę muresta.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-08-23 10:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbyklės - džiovyklės |
| Prekės kodas | 7332543810451 |
| Gamintojo kodas | ew8wn261b |
| Maksimalus skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 51kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.51kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | 48l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1351aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 230min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina su džiovykle |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 63.1cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |

































