Electrolux EW6SN406WI kaina
Electrolux EW6SN406WI kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Kainų kitimo istorija - Electrolux EW6SN406WI

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Electrolux EW6SN406WI
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543826223 |
| Gamintojo kodas | ew6sn406wi |
| Maksimalus skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 56kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.56kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.05 |
| Metinės vandens sąnaudos | 41l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1000aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 250min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 37.8cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 40l |
| Maksimalus džiovinamų skalbinių svoris | 6kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |







































