Electrolux EW6F3414UE kaina
Electrolux EW6F3414UE kaina
Electrolux 600 SensiCare, 10 kg, gylis 63,6 cm, 1400 aps./min. - Skalbimo mašinaSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
559.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
559.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 00:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394041100 |
| Gamintojo kodas | ew6f3414ue |
| Maksimalus skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 51kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.051kwh |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1351aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 330min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | 76 |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 52l |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |
























