Dreame Roboticmower A1 Pro kaina
Dreame Roboticmower A1 Pro kaina
DREAME A1 Pro belaidis vejos robotas - iki 800 m² (8 a.) / 4Ah baterijaDaugiau |
|
849.00 €
|
Į parduotuvę techzona.lt |
Dreame A1 Pro 1000 | pjaunamas plotas iki 1000 m2 (10 arų) | LiDAR navigacija | ..Daugiau |
|
899.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Dreame Robot koszący Dreame Robot koszący DREAME A1 Pro 1000Daugiau |
|
988.90 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Dreame Robotic Mower A1 Pro Robotic lawn mower Battery Grey | MLLA7210 | 6977328.. |
|
997.75 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Belaidis vejos robotas Dreame A1 Pro 1000Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
999.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Robot koszący Dreame Robot koszący DREAME A1 Pro 1000 | 57257-0 | 6979054370107Daugiau |
|
1035.60 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Dreame Robot Mower A1 Pro Robotinė vejapjovė su akumuliatoriumi, pilka |
|
1040.89 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Robotas vejapjovė Dreame A1 Pro belaidė su LIDAR navigacija, reguliuojamu pjovim.. |
|
1049.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dreame Robotic Mower A1 Pro Robotinė žoliapjovė Baterija PilkaDaugiau |
|
1063.57 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1063.57 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dreame Robotic Mower A1 Pro Robotic lawn mower Battery Grey |
|
1067.43 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1067.43 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
GRASS MOWER ROBOT/A1 PRO MLLA7210 DREAMEDaugiau |
|
1144.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1144.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 23:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 6977326066103 |
| Tipas | vejos robotas be perimetro kabelio |
| Akumuliatoriaus įtampa | 25.9v |
| Akumuliatoriaus talpa | 4400ah |
| Pjovimo plotis | 22cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | reguliuojamas |
| Korpusas | abs |
| Svoris | 12kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 1000m² |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, bluetooth, laikmatis, automatinis įkrovimas |
| Rodyti daugiau | |




































Video H.
2025-09-10 22:05:51
Nenoriu "stumti" ant kitų "belaidžių" robotų gamintojų su laidinėmis stotelėmis, ar beakonais. Bet šis variantas - be konkurencijos. Ačiū Techzona personalui už pagalbą ir konsultacijas!
Vartotojas
2025-09-04 15:10:12
Geras robotas. Atidirbo visą sezoną be priekaištų.
Svečias
2025-08-04 21:20:58
Gretai sudilo priekiniai ratukų asys