Robotas vejapjovė Wiper Premium I100 R kaina
Robotas vejapjovė Wiper Premium I100 R kaina
Vejos robotas WIPER Premium I100 R |
|
1013.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1013.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Vejapjovė robotas Wiper Premium I100 R kompaktiška bevielė konstrukcijaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1014.06 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vejos robotas WIPER Premium I100 R |
|
1013.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1013.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Vejos robotas WIPER Premium I100 R70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
1014.06 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1014.06 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Vejapjovė robotas Wiper Premium I100 R kompaktiška bevielė konstrukcijaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1014.06 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 13:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WIPER PREMIUM |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 8033866940687 |
| Tipas | vejos robotas |
| Pjovimo plotis | 18cm |
| Min. pjovimo aukštis | -mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | rankinis aukščio reguliavimas |
| Korpusas | abs |
| Svoris | 7.5kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 1000m² |
| Savybės | kliūčių jutiklis, laikmatis, automatinis įkrovimas |



















