Gardena Smart Sileno City 400 kaina
Gardena Smart Sileno City 400 kaina
Gardena smart SILENO city 400qm Rasenmähroboter | 19605-60 | 4066407503441Daugiau |
|
375.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Vejos pjovimo robotas Gardena SMART SILENO CITY 400, iki 400m², 18V/ 2.0Ah Li-Io..Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249 € |
|
625.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gardena SILENO City 400 Robotas vejapjovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 114.65 eur/mėn |
|
1146.49 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Vejos pjovimo robotas Gardena Sileno Life, Smart 400 m² |
|
1225.34 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1225.34 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
ROBOTIC LAWN MOWER SILENO CITY SMART 400 |
|
1281.04 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1281.04 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Gardena "Sileno Life", "Smart" 400 m²Visos prekės originalios su garantija! Lietuviška įmonė. |
|
1308.46 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1308.46 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gardena Vejos pjovimo robotas Smart Sileno City 400 m² |
|
1346.53 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1346.53 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Robotic mower Gardena Smart Sileno City |
|
1405.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1405.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Smart Robot koszący Smart Žoliap. robot. Gardena Smart Sileno City 400 |
|
1576.89 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Smart Žoliap. robot. Gardena Smart Sileno City 400 | 970739108 | 4066407503465 |
|
1602.45 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Robot koszący Smart Žoliap. robot. Gardena Smart Sileno City 400 | 970739108 | 4.. |
|
1604.05 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 10:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARDENA |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 4066407503465 |
| Tipas | vejos robotas |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18v |
| Akumuliatoriaus talpa | 2.1ah |
| Pjovimo plotis | 16cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 50mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Korpusas | ipx5 |
| Svoris | 7.3kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 400m² |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, valdymas programėle, wi-fi, bluetooth |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |






























