Gartraukis CATA VALTO 600 kaina
Gartraukis CATA VALTO 600 kaina
CATA VALTO 600XGBK |
|
299.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-04-09 16:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248094054 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | 02027505 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 23kwh |
| Energijos klasė | a+ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | e |
| Minimalus oro srautas | 170m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 900m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 61db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 6 |
| Intensyvus greitis | + |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 113cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.6cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 125 - 150mm |
| Svoris | 16.42kg |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




































