Gartraukis Cata TFB-5160 kaina
Gartraukis Cata TFB-5160 kaina
Gartraukis Cata TFB-5160 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.0 € |
|
83.34 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata TFB-5160 BK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
99.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis CATA TFB-5160 BK Hood, Energy efficiency class C, Width 59.5 cm, Max .. |
|
76.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA | Hood | TFB-5160 BK | Telescopic | Energy efficiency class C | Plotis 59.5.. |
|
77.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
77.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis Cata TFB-5160 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.0 € |
|
83.34 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA | Hood | TFB-5160 BK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 59.5 .. |
|
89.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
89.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA | Hood | TFB-5160 BK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 59.5 .. |
|
90.89 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | TFB-5160 BK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 59.5 .. |
|
93.43 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
CATA | Hood | TFB-5160 BK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 59.5 .. |
|
93.44 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Įmontuojamas gartraukis Cata TFB-5160 BK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
99.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Garų surinktuvas CATA TFB-5160 BK Telescopic Energy efficiency class C Width.. |
|
99.90 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata TFB-5160 BK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
99.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
CATA | TFB-5160 BK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 59.5 cm | 30.. |
|
100.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
100.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA | Hood | TFB-5160 BK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 59.5 .. |
|
101.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 15:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248102001 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | tfb-5160 bk |
| Energijos sunaudojimas per metus | 37kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 43.9lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 60.6 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | e |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 300m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 2 |
| Intensyvus greitis | + |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 22.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 29.7cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Svoris | -kg |
| Matmenys | 297x595x225mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |

































