Gartraukis Cata Sygma 6010BK kaina
Gartraukis Cata Sygma 6010BK kaina
Gartraukis Cata Sygma 6010 BK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
235.39 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood SYGMA 6010 BK Wall mounted Energy efficiency class.. |
|
238.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata 02060400Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 293.0 € |
|
242.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA Hood | SYGMA 6010 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 .. |
|
218.96 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA Hood | SYGMA 6010 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 .. |
|
221.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
221.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis CATA 6010 BK Kamininis plokščias A klasė 60 cm 600 m³/h elektroninis .. |
|
222.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA Hood | SYGMA 6010 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 .. |
|
223.17 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
CATA Hood | SYGMA 6010 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 .. |
|
231.59 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA Hood | SYGMA 6010 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 .. |
|
233.77 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gartraukis Cata Sygma 6010 BK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
235.39 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Cata Sygma 6010 BK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
235.39 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
CATA gartraukis | SYGMA 6010 BK | Tvirtinamas prie sienos | Energijos vartojimo .. |
|
235.39 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
235.39 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Garų surinktuvas CATA Hood SYGMA 6010 BK Wall mounted Energy efficiency class.. |
|
238.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata 02060400Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 293.0 € |
|
242.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA SYGMA 6010 BK Wall-mounted Black 427.1 m³/h |
|
245.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
245.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA Hood | SYGMA 6010 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 .. |
|
252.69 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
CATA Hood | SYGMA 6010 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 .. |
|
297.30 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248357289 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | sygma 6010 bk |
| Energijos sunaudojimas per metus | 54kwh |
| Energijos klasė | a+++ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 801m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 50db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Korpusas | lakuotas plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 99cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 49.5cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, led apšvietimas |
| Rodyti daugiau | |































