Kaitlentė CATA SCI 3002 kaina
Kaitlentė CATA SCI 3002 kaina
Mini viryklė Cata SCI 3002 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 176.9 € |
|
105.11 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Cata SCI 3002 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.0 € |
|
105.11 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kaitlentė CATA SCI 3002 BKLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
116.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dujinė kaitlentė CATA SCI 3002 BKKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 239 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mikrobangų krosnelė CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/.. |
|
102.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
102.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė kaitlentė Cata SCI 3002 BK GPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
103.05 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
103.05 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
103.05 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
103.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
103.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
103.06 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Cata SCI 3002 BK kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 10.31 eur/mėn |
|
103.06 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
104.30 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
105.03 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Mini viryklė Cata SCI 3002 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 176.9 € |
|
105.11 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mini viryklė Cata SCI 3002 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 176.9 € |
|
105.11 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Cata SCI 3002 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.0 € |
|
105.11 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
107.97 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
107.98 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
111.27 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Kaitlentė CATA SCI 3002 BKLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
116.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dujinė kaitlentė Cata SCI 3002 BK GIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
116.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
116.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dujinė kaitlentė CATA SCI 3002 BKKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 239 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
139.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
145.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
145.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
152.45 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 01:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248093743 |
| Gamintojo kodas | 08047410 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Kaitlentės tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 4000w |
| Paviršiaus valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 9cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 6.21kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | apsauga nuo dujų nuotekio, automatinis liepsnos uždegimas, ketaus puodų laikikliai |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | + |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Maitinimo laidas | yra |
| Rodyti daugiau | |





































