Kaitlentė CATA SCI 3002 цена
Kaitlentė CATA SCI 3002 цена
Mini viryklė Cata SCI 3002 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 176.9 € |
|
105.11 €*
|
B магазин senukai.lt |
Cata SCI 3002 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.0 € |
|
105.11 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė CATA SCI 3002 BKLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
116.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dujinė kaitlentė CATA SCI 3002 BKKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 239 € |
|
129.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Mikrobangų krosnelė CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/.. |
|
102.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
102.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
103.05 €
|
B магазин vieni.lt |
Dujinė kaitlentė Cata SCI 3002 BK GPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
103.05 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
103.05 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
103.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
103.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
103.06 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Cata SCI 3002 BK kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 10.31 eur/mėn |
|
103.06 €
|
B магазин rde.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
104.30 €
|
B магазин etop.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
105.03 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Mini viryklė Cata SCI 3002 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 176.9 € |
|
105.11 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mini viryklė Cata SCI 3002 BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 176.9 € |
|
105.11 €*
|
B магазин 1a.lt |
Cata SCI 3002 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.0 € |
|
105.11 €*
|
B магазин pigu.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
107.97 €
|
B магазин buitex.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
107.98 €
|
B магазин prevo.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
111.27 €
|
B магазин elektrika.lv |
Kaitlentė CATA SCI 3002 BKLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
116.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dujinė kaitlentė Cata SCI 3002 BK GIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
116.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
116.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė CATA SCI 3002 BKKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 239 € |
|
129.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
139.00 €
|
B магазин skytech.lt |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
145.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
145.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Ro.. |
|
152.45 €
|
B магазин baitera.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 01:00
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8422248093743 |
| Gamintojo kodas | 08047410 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Kaitlentės tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 4000w |
| Paviršiaus valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 9cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 6.21kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | apsauga nuo dujų nuotekio, automatinis liepsnos uždegimas, ketaus puodų laikikliai |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | + |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Maitinimo laidas | yra |
| Показать больше | |





































